CAHAG in de regio: Midden

Op deze pagina kunt u zo spoedig mogelijk de kaderartsen vinden uit regio midden Nederland 

Voorletters/ Naam Naam Plaats Provincie Mailadres   Functie   Benaderbaar docent of voor consultatie  
Folkert Allema Hardenberg Overijssel fjallema@planet.nl   Kaderarts astma/COPD   Docent, consultatie in de regio  
Judith  Vermeulen Deventer Overijssel  j.vermeulen@hcdo.nl   Kaderarts astma/COPD   Docent, consultatie in de regio  
K.J. Janssen-van Hemmen Wageningen Gelderland k.janssen@ezorg.nl   Kaderarts astma/COPD   Docent, consultatie in de regio  
Erik Bischoff Nijmegen Gelderland erik.bischoff@radboudumc.nl   Kaderarts astma/COPD, Coördinator kaderopleiding astma en COPD, Senior onderzoeker astma en COPD   Docent, consultatie in de regio  
Jan  Rauws Hattem Gelderland jan@huisartsrauws.nl   Kaderarts astma/COPD van zorggroepen FEA+THOON   Docent  
Margit Metselaar Dieren Gelderland mmetselaar@onzehuisartsen.nl   Longverpleegkundige en longconsulent ketenzorg   Consultatie in de regio   
T.P.  Smink Vaassen  Gelderland tpsmink@gmail.com   Kaderarts astma/COPD   Docent, consultatie in de regio  
Richard Snelder Doetinchem Gelderland r.snelder@HZOIJ.nl   Kaderarts astma/COPD   Consultatie in de regio   
Patrick Poels  Velp Gelderland

ppoels@onzehuisartsen.nl

  Kaderarts astma/COPD   Docent, consultatie in de regio  

Wilma

Buesink Aalten Gelderland w.buesink@hzoij.nl   Longconsulent zorggroep Oude Ijssel   Docent  
Lidewij Broekhuizen Zutphen Gelderland bdbroekhuizen_debongerd@ezorg.nl   Kaderarts astma/COPD   Consultatie in de regio  
Ingrid Looijmans Utrecht Utrecht ilooijmans@lrjg.nl   Kaderarts astma/COPD   Consultatie in de regio  
Roel Wennekes Maarssen Utrecht rhawennekes@xs4all.nl   Kaderarts astma/COPD   Docent, consultatie in de regio  
Maret Zonneveld Houten  Utrecht maret@vannoort.net   Kaderarts astma/COPD   Consultatie in de regio  
Jacqueline Tukker Nieuwegein Utrecht jactukker@gmail.com   Kaderarts astma/COPD   Docent, consultatie in de regio  
Marion Grol Nieuwegein Utrecht marion@huisartsenpraktijkvreeswijk.nl   Gepromoveerd op onderwerp 'Asthma from childhood to adulthood'   Nee  
H.A. Lammers Ijsselstein Utrecht hlammers@t-steyn.nl   Kaderarts astma/COPD   Nee  
Babara Thiel Amsterdam  Noord-Holland bvanmaanen@rohamsterdam.nl   Kaderarts astma/COPD   Docent, consultatie in de regio  
Niels Chavannes Leiden Zuid-Holland n.h.chavannes@lumc.nl   Kaderarts astma/COPD, hoogleraar eHealth   Docent, consultatie in de regio  
Paul de Vries Stellendam Zuid-Holland pr.devries@huisartsstellendam.nl       Docent, consultatie in de regio  
Jose van den Berg Dordrecht Zuid-Holland berg.eureka@gmail.com   Kaderarts astma/COPD   Docent  
Cynthia  Hallensleben Capelle aan den Ijssel Zuid-Holland c.hallensleben@lumc.nl   Praktijkverpleegkundige,onderzoeker    Docent, consultatie in de regio  
Karin Jansen Mijnsherenland Zuid-Holland aulbers.jansen@planet.nl   Kaderarts astma/COPD      
Robbert Kerseboom Gouda Zuid-Holland ra.kerseboom@huisartsen-lekkenburg.nl   Kaderarts astma/COPD   Docent, consultatie in de regio  
Jiska  Snoeck-Stroband 's Gravenhage Zuid-Holland j.b.snoeckstroband@gmail.com