CAHAG Cursusdag | 18 november 2026

Max aantal registraties

Max aantal registraties
150
Doelgroep
Huisarts, PA, verpleegkundig specialist, praktijkondersteuner en praktijkverpleegkundige
Accreditatie
ABC1, NVvPO, V&VN/VSR en NAPA.
Kosten
€235.00 per persoon
Datum

18 november 2026

Max aantal registraties
150
Tijdstip

10:00 - 17:00 uur

Locatie

Buitensociëteit | Stationsplein 1, 8011CW Zwolle

Vanwege grote belangstelling, zeer goed geëvalueerd en deelnemers die niet meer konden inschrijven voor de cursusdag van begin dit jaar, organiseert de CAHAG hetzelfde programma nogmaals dit keer in Zwolle!

De Cursusdag is voor de huisarts, PA, verpleegkundig specialist, praktijkondersteuner en praktijkverpleegkundige. Deze dag biedt veel praktische en verdiepende informatie en vaardigheden, gericht op de implementatie van uw COPD en/of astma zorg.

Het programma bestaat uit een boeiende mix van interessante workshops, gericht op diverse aspecten van de COPD en/of astma zorg, zoals:

·     Astma en allergische rinitis

·     Obesitas en astma/COPD

·     Vapen: starten met stoppen

·     Longmedicatie duurzaam voorschrijven

·     CASPIR module 6

·     Treatable traits bij astma

U kunt hier het programma en de uitgebreide workshopbeschrijving downloaden.
De Cursusdag start om 10:00 uur (vanaf 9.30 uur inschrijven) en eindigt om 17.00 uur, locatie Buitensociëteit in Zwolle (tegenover het station). 

Inschrijving
Via onderstaande aanmeldknop komt u bij het inschrijfformulier. In dit formulier geeft u de voorkeur van de workshops aan. Inschrijving en indeling geschiedt op volgorde van binnenkomst met een maximum van 25 mensen per workshop.
 

Docenten
Kaderhuisartsen astma/COPD, longverpleegkundigen, longfunctie analisten.

Kosten voor deelname
De kosten voor deelname aan de Cursusdag bedragen €235,- per persoon.
Na het inschrijven heeft u een wettelijke bedenktijd van 14 dagen. Hierna hanteren wij onze annuleringsvoorwaarden.

Voor meer informatie
Voor meer informatie verwijzen we u naar onze website. U kunt ook een mail sturen naar onderwijs@secretariaatcahag.nl met uw vraag.
 

Leden werkgroep
José van den Berg, Kaderarts Astma/COPD, Wilma Buesink (longverpleegkundige), Margriet Zaagman (onderwijs coördinator CAHAG en longverpleegkundige)

 

De werkgroep kijkt ernaar uit u te mogen verwelkomen!

 

De congressen worden mede gefinancierd door farmaceutische bedrijven (pharma/MAH's).